неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Google запускає для українців новий онлайн-курс, який допоможе отримати практичні навички для роботи зі штучним інтелектом

Світлана Макарова


Технології

Google запускає для українців новий онлайн-курс, який допоможе отримати практичні навички для роботи зі штучним інтелектом

views133

04.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Компанія Google запускає в Україні новий онлайн-курс "Основи AI", щоб допомогти українцям здобути практичні навички використання штучного інтелекту та машинного навчання, а також отримати можливість застосовувати їх одразу під час навчання.

Курс "Основи AI" триватиме 4 тижні: з 16 травня по 8 червня 2023 року.  Зареєструватися можна за цим посиланням.

Зазначається, що Google Україна реалізує цю програму в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом із розвитку підприємництва Дія.Бізнес та Projector Institute. 

Програма побудована за принципом від простого до більш комплексного. Спочатку на лекціях та воркшопах учасники будуть вивчати, що таке штучний інтелект і для чого він потрібен. Після цього вони дізнаються про готові рішення на основі ШІ, які можна застосовувати навіть без будь-яких попередніх знань кодування. Нарешті, програма завершиться поглибленим вивченням стратегій впровадження машинного навчання в компанії та побудови технічної команди для підтримки таких зусиль. 

Онлайн-курс "Основи AI" буде корисним:

  • Людям, які вже чули про штучний інтелект та машинне навчання, але поки не намагалися застосовувати його у своїй роботі.
  • Власникам та менеджерам невеликих бізнесів, які хочуть зрозуміти, чи потрібні їм AI/ML для роботи компанії і, якщо потрібні, то з чого варто почати.
  • Бізнесам, які хочуть дізнатися, як можна за допомогою AI/ML підвищити ефективність процесів. 

Після реєстрації учасники отримають доступ до платформи, де буде вся необхідна інформація про лекції, воркшопи, консультації тощо. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі