четвер, 29 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Головному кату в’язниці «Ізоляція» обрали запобіжний захід

Російська агресія , Суспільство , Події , Право

Головному кату в’язниці «Ізоляція» обрали запобіжний захід

views1954

11.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Маріуполі Приморський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою керівнику підпільної в’язниці «Ізоляція» Денису «Паличу» Куліковському.

Про це повідомив речник Служби безпеки України Артем Дехтяренко, передає «Українська правда».

Затриманого в Києві 9 листопада Куліковського підозрюють у торгівлі людьми, участі у діяльності терористичної організації, не передбачених законом воєнізованих формуваннях і порушенні законів та звичаїв війни.

Як повідомляє Донецька обласна прокуратура, з 2016 року Палич керував «катувальною базою», яку бойовики облаштували на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів, відомого як «Ізоляція» у Донецьку. На цій «базі» терористи незаконно утримували цивільних осіб, полонених військовослужбовців ЗСУ та інших формувань, задіяних у проведенні АТО/ООС.

Під керівництвом і з безпосередньою участю Куліковского бойовики застосовували до ув’язнених осіб фізичне та психологічне насильство з метою отримання інформації для ведення бойових дій проти України.

Полонених годинами катували електричним струмом, били, тримали в нелюдських умовах без їжі та води та примушували до тяжкої праці. За свідченнями колишніх полонених, тортури відбувалися й без будь-якої мети.

До суду Куліковського доставили з Києва вночі. Під час засідання затриманий розповів, що протягом останніх двох років жив у Києві та ніде не працював. За його словами, він винаймав різні квартири за допомогою знайомих.

Також Куліковський розповів, його син разом із дідом перебуває в окупованому Донецьку, а дружина знаходиться у СІЗО в «ДНР».

Медіагруппа «Патріот Донбасу» звернулась до колишніх в’язнів «Ізоляції» з проханням розповісти про своє перебування у катівні та поділитися думками щодо затримання найжорстокішого ката підпільної в’язниці. Відео з розповідями свідків дивіться на нашому Youtube-каналі.