п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Голова Львівської області закликав переселенців залишатись у регіоні

Олександр Попов


Суспільство , Переселенці

Голова Львівської області закликав переселенців залишатись у регіоні

views193

01.04.2023

Подiлитися у соц.мережах

Максим Козицький пообіцяв всіляко підтримувати і об’єднувати навколо громади переселенців, які знаходяться у Львові. Це на думку влади буде сприяти економічному і соціальному розвитку регіону.  

Про це повідомляє LVIV.MEDIA.

Влада ставить завдання об'єднання навколо себе людей для допомоги потребуючим

Українці, які втекли від військових дій на територію Львівської області, мають залишитися в регіоні, що дасть підстави для подальшого економічного і соціального розвитку регіону.

Таку думку висловив голова Львівської області Максим Козицький під час проведення у Львові Форуму, який є частиною стратегії «Медико-психосоціальної послуги Львівщини». 

«Я прагну, щоб кожен, хто сюди приїхав, залишився. Тому що кожна людина – це особистість. Кожна людина – це можливість створення нового робочого місця, це додана вартість і ресурс. Тому я дуже хотів би, щоб кожен, хто приїхав, знайшов свій дім і сказав, що йому на Львівщині подобається. Від цього ми тільки виграємо. Я не знаю, чи виграє від цього Україна, але мені справді б дуже хотілось, щоб кожен, хто сюди приїхав, знайшов свій дім, мав тут своїх дітей», - наголосив Козицький. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі