субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Голова Гельсінської комісії США: Росія використовує корупцію для підриву демократії в Україні

Наталя


За кордоном , Новини , Політика

Голова Гельсінської комісії США: Росія використовує корупцію для підриву демократії в Україні

views101

09.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Росія використовує корупційну тактику для підриву демократично-правового розвитку України та інших держав. 

Таку заяву дав сенатор від штату Меріленд та чинний голова Гельсінської комісії США Бен Кардін під час Міжнародного форуму «Democracy in Action: Zero Corruption Conference», передає «Укрінформ».

 

«Росія використовує корупцію, щоб підірвати демократичний розвиток України… Росія застосувала таку ж тактику до багатьох інших країн, як і Китай», — висловився Кардін.

 

За його словами, для подолання корупції зусиль самої лише України недостатньо, потрібні спільні дії всіх, хто захищає демократію, права людини та верховенство міжнародного права у світі.

Сенатор підкреслив важливість співпраці міжнародної спільноти у напрямку опору корупції, а саме в побудові більш стійкої фінансової та правової системи, прицільної роботи з клептократами за кордоном та в допомозі іншим країнам у напрямку встановлення верховенства права.

Дипломат також додав, що для цього в Конгресі США створили об’єднання «Проти міжнародної корупції та клептократії», куди увійшли представники всіх американських партій.

 

«Конгрес перебуває на шляху визнання корупції як загрози національній безпеці та створення засобів для боротьби з нею. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з нашими партнерами з метою подолання корупції», — наголосив американський сенатор.

Коментарi (0)