четвер, 19 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Глава ГО «Група Патріот» Олег Котенко розповів, як звільняли Краматорськ і Слов'янськ від проросійських терористів

Медіа-група Патріот Донбасу


ГО "ГРУПА ПАТРІОТ" , Суспільство

Глава ГО «Група Патріот» Олег Котенко розповів, як звільняли Краматорськ і Слов'янськ від проросійських терористів

views429

05.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

5 липня 2014 року о першій годині над міською радою Слов'янська було піднято український прапор! Міста Краматорськ і Слов'янськ було звільнено.

Згадуємо події того часу з учасником революції гідності, головою ГО «Група Патріот» – Котенко Олегом, який вітає українців з річницею звільнення та розповість, як відбувалася окупація Донеччини та як вдалося звільнити захоплені міста. А також дізнаємося, коли нарешті будуть звільнені всі окуповані території.

Дорогі українці, шановні слов'янці та краматорці! Від колективу редакції «Патріот Донбасу»  прийміть найщиріші вітання з сьомою річницею звільнення Краматорська та Слов'янська від російських окупаційних військ.

У цей день, 5 липня 2014 року, рівно 7 років тому, Слов'янськ був звільнений українськими військовими від окупантів і над містом знову замайорів український прапор. 5 липня 2014 року назавжди увійшло в історію України.

Восьмий рік поспіль ми живемо у стані війни, що забрала не одне життя наших доблесних воїнів, які не вагаючись стали на захист рідної країни. Вічна пам'ять! Нехай вони царствують у небесах, і хай знають, що загинули вони не даремно, а ми всі разом маємо створити нове майбутнє нашої держави. Так, це важке випробування для нас, але ми впевнені, що разом ми подолаємо всі перешкоди.

Редакція «Патріот Донбасу» вдячна кожному, хто захищав і сьогодні продовжує захищати Україну від зовнішніх і внутрішніх ворогів. Велика вам подяка й низький уклін!

У цей знаменний день від щирого серця вітаємо всіх справжніх українських патріотів зі звільненням споконвічно українського міста Слов'янська.

Зі святом, УКРАЇНСЬКА ДОНЕЧЧИНА! Ми віримо у твоє мирне і щасливе майбутнє, УКРАЇНО!