вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Герою України Сергію Колодію посмертно присвоїли військове звання майора

Наталя


Вони вистояли , Події

Герою України Сергію Колодію посмертно присвоїли військове звання майора

views1026

29.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр оборони України за виявлені мужність та героїзм присвоїв капітану Сергію Колодію, який загинув у боротьбі з російськими окупантами на Донбасі, чергове військове звання «майор» (посмертно).

Про це повідомило видання «АрміяInform».

Згідно з інформацією, витяг з наказу вручили матері Сергія Колодія під час щоденного ранкового церемоніалу вшанування українських захисників, які загинули за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Зазначається, що 28 вересня 2014 капітан Колодій загинув внаслідок прямого влучення з гармати танка, відбиваючи атаку противника під час виведення українських бійців з термінала Донецького аеропорту в ході ротації.

Також відомо, що у 2016 році Сергія Колодія нагородили званням Героя України (посмертно) та орденом «Золота Зірка», який вручили його матері.

Окрім того, у рідному Пересічному, що у Харківській області, на його честь назвали вулицю та школу, де він навчався. На будівлі школи встановлено меморіальну дошку. Пам’ять Героя шанують й у виші, де він здобував військову освіту. На території Військового інституту танкових військ йому встановлено пам’ятник, а в музеї закладу є окрема експозиція, присвячена Сергію Колодію.