середа, 06 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Генсек ООН закликав до паузи у боях в Україні для евакуації населення

Наталя


За кордоном , Російська агресія , Події

Генсек ООН закликав до паузи у боях в Україні для евакуації населення

views64

06.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

В ООН закликали зробити паузу в бойових діях в Україні, аби забезпечити безпечний прохід мирного населення з Маріуполя, Харкова та Сум, а також усіх інших місць, охоплених конфліктом.

Про це повідомляє генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, передає Інтерфакс-Україна.

У своєму Twitter у неділю Гутерріш зазначив, що така пауза дозволить також забезпечити доставку життєво необхідних гуманітарних вантажів для тих, хто залишається.

За даними ООН, втрати серед цивільних осіб з 24 лютого, коли Росія розпочала війну проти України, до 5 березня включно становлять 1123 цивільних, серед них 364 загиблих, зокрема, 25 дітей.

"Реальні цифри значно вищі, особливо на території, контрольованій урядом, оскільки багато повідомлень з місць, де такі випадки мали місце, як і раніше, вимагають додаткового підтвердження, водночас, як отримання інформації з деяких місць, де тривають бойові дії, затримується" – зазначає управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Крім того, розпочата Росією війна призвела до того, що кількість біженців з України перевищила 1,5 млн осіб, зазначила у неділю ООН.