четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Генерал-лейтенант ЗСУ Павлюк розповів, чи йдуть мобілізовані одразу на війну

Андрій Кущенко


Суспільство

Генерал-лейтенант ЗСУ Павлюк розповів, чи йдуть мобілізовані одразу на війну

views97

22.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Усі призовники проходять 30-денну підготовку. Тож непідготовлених мобілізованих на передову не відправляють. У цьому запевнив командувач угруповання сил та засобів оборони міста Києва, генерал-лейтенант ЗСУ Олександр Павлюк. 

Його запитали в інтерв'ю Укрінформу, чи можуть призовники, які давно служили в армії і "все забули", потрапити до зони бойових дій без підготовки.

"Насамперед хочу всіх заспокоїти та наголосити, що всі громадяни, які призиваються до лав ЗСУ, зокрема за мобілізацією, проходять відповідну підготовку за спеціальністю", - зазначив Павлюк.

Наголосив, що мобілізовані, які не служили або довго були в запасі, проходять обов'язковий курс загальновійськової підготовки протягом 30 діб. Під час цього, за словами Павлюка, військових навчають таких предметів як вогнева, тактична, інженерна підготовки, тактична медицина, військова топографія, підготовка зі зв'язку та іншого, що може знадобитися у бою.

Для підготовки рядового, сержантського та офіцерського складу залучають інструкторів із навчальних центрів і викладачів військових вузів. Цикл підготовки триває від індивідуального навчання кожного військовослужбовця до колективної підготовки у складі підрозділу та дій у різних умовах, наголосив генерал-лейтенант.

Павлюк додав, що супровід, організація та контроль підготовки здійснюється органами військового управління всіх ланок і безпосередніми командирами військових частин і підрозділів. Адже саме командир несе відповідальність за підготовку підпорядкованого йому особового складу. Тож від якості підготовки залежить успіх виконання бойового завдання частиною загалом.