субота, 08 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Генерал Кривонос розповів, як готуватись Україні до ймовірного наступу Росії

Константинова Ольга


Новини , Війна , Україна

Генерал Кривонос розповів, як готуватись Україні до ймовірного наступу Росії

views658

11.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В України є приблизно місяць, щоб підготуватись до ймовірного наступу Росії, адже необхідно бути готовими до будь-якої ситуації.

Про це заявив генерал Збройних сил України, екс-заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос в інтерв'ю 24 каналу.

 

На його думку,з боку Росії буде підійматись градус напруги, тиск на політичне керівництво України та продовження чергового етапу інформаційно-психологічної операції, направленої на дискредитацію України на політичній арені. У Кремлі будуть намагатися показати неспроможність та неорганізованість української влади і те, що якраз Україна нібито провокує і виступає за продовження війни на території Донецької та Луганської областей.

 

«Не треба чекати. Мені, як військовому, чітко зрозуміло, що треба робити у цій ситуації з урахуванням того, що ми такий етап проходили в 2014 році – з мого погляду, поїздка на фронт є дуже важливою, підтримка верховним головнокомандувачем наших бійців – це дуже добре. Однак треба відійти від тактичної підтримки безпосередньо тих, хто воює на одній з ділянок фронту, а значно ширше підійти до того, щоб згадати – безпека країни є одним з конституційних обов'язків президента», зазначив генерал.Кривонос вважає, що потрібно застосувати такі заходи.

  • Організувати величезну кількість заходів, які змогли б підготувати нас до можливої агресії Росії: і населення, і ті функціональні структури, які відповідають за наші дії, аби утримати державу в нормальному існуванні.

  • Потрібно провести тренування обласних збройних пунктів, що стосується проведення мобілізації, якщо вона буде. Особливо адміністрацій районів та областей, що стосується дій у разі загострення ситуацій і можливих авіаційних та артилерійських ударів по нашій територій.

  • Перевірити готовність бомбосховищ по всій території України, аби чітко пояснити, де і що перебуває, аби не було паніки.

  • Найголовніше – самим собі дати відповідь, чи готові ми.

«Ми готові, але з урахуванням того, що кордон з Росією досить великий, ми повинні чітко зрозуміти, що маємо бути готові до будь-якої ситуації. У нас є приблизно місяць, щоб підготуватись до цього. Тому що за нашими прогнозами, якщо буде загострення ситуації – це якраз буде на першу половину травня, тому час є», ‒ заявив Сергій Кривонос.

За його словами, найголовніше зараз – не очікувати, не схрещувати пальці, а якраз чітко вказати, що робити. У масштабах держави потрібно чітко поділити, хто і що робить, а також побачити, де у нас слабкі місця.

Коментарi (0)