вівторок, 29 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Фура збиває Зеленського»: поліція перевірить причетність екс-очільника АП

Події , Право

«Фура збиває Зеленського»: поліція перевірить причетність екс-очільника АП

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Суд постановив, щоб Національна поліція перевірила причетність колишнього очільника пресслужби Адміністрації п’ятого президента України Петра Порошенка до відео, на якому «фура збиває Зеленського» та чи є тут ознаки злочину. Розслідування повинне забезпечити встановлення винних осіб і подальше їхнє покарання. При цьому експерт не виявив у ньому «ознак пропаганди культу насильства та жорстокості».

Відповідна інформація міститься в рішенні суду.  

На момент оприлюднення відеоролика, де Володимира Зеленського «збиває фура» керівником пресслужби АП був Андрій Жигулін. В рішенні суду йдеться, що строк досудового розслідування закінчується 11 квітня, але завершити його не представляється можливим. Тому слідство у цій справі продовжено, щоб відпрацювати причетність до ймовірного злочину колишнього керівника Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента та його колег.

«Строк досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12019000000000346 закінчується 11.04.2020, а закінчити досудове розслідування до вказаного строку не представляється можливим, так як необхідно: відпрацювати на причетність до вчиненого злочину ОСОБА_9 , який на момент вчинення кримінального правопорушення (злочину) був Керівником Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України, осіб, які брали участь у веденні відповідної інформаційної політики; за результатами отриманих в ході відпрацювання працівників Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України визначитись із необхідністю проведення їх допитів в якості свідків та проведення обушків за адресами їх мешкання; за результатами проведення вищевказаних слідчих (розшукових) дій дослідити наявність у діях ОСОБА_9 ознак складу кримінального правопорушення; провести інші необхідні та можливі слідчі (розшукові) та процесуальні дії, в яких виникне необхідність», – йдеться в ухвалі суду.

Зазначається, що рішення щодо необхідності проведення допитів та обшуків, буде прийняте за результатами відпрацювання ймовірної причетності до злочину.

Також сподіваються дослідити, чи є в діях Жигуліна ознаки злочину. І на це є три місяці, згідно з рішенням суду.

«Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12019000000000346 від 11.04.2019, що має ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 346 КК України, на три місяці, тобто до 11.07.2020», – йдеться в рішенні.

Крім того, у рішенні суду йдеться, що експерт, який досліджував відео, не виявив у ньому «ознак пропаганди культу насильства та жорстокості».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі