понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ФСБ заявила про затримання в окупованому Криму «радикалів», пов’язаних з Україною, які хотіли підірвати кримських татар

Новини окупації , Події

ФСБ заявила про затримання в окупованому Криму «радикалів», пов’язаних з Україною, які хотіли підірвати кримських татар

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

До чергової провокації вдалася окупаційна влада Криму. Цього разу співробітники ФСБ Росії заявили, що запобігли терористичному акту і про затримання п’ятьох людей, які пов’язані з «українськими радикалами» і хотіли підірвати кримських татар.

Про це повідомили в ФСБ.

Вони наголосили, що затримані є росіянами, які підтримували зв’язок з українськими радикалами. І що вони нібито планували організувати теракт на одному з ринків у Сімферополі, щоб підірвати кримських татар.

«Федеральною службою безпеки запобігли терористичний акт в Сімферополі Республіки Крим. В результаті проведених заходів затримано п’ятьох громадян Російської Федерації. Встановлено, що затримані здійснювали підготовку до підриву саморобного вибухового пристрою на одному з ринків республіканського центру, а також пропагували в мережі інтернет ідеологію тероризму та екстремізму», – йдеться в заяві.

Окупанти також зазначили, що підозрювані мали постійний зв’язок «з представниками радикальних українських формувань, які воюють на південному сході України».

І додали, що затримали не всіх, а пошуки «інших членів злочинної організації» продовжуються.

Один з російських пропагандистів додав, що затримані нібито планували підірвати саме той ринок в Сімферополі, на якому здебільшого торгують кримські татари.

Щодо пояснення причин такої поведінки, то зазначили, що підривом хотіли створити напругу у суспільстві напередодні голосування за поправки до Конституції і проведення Параду Перемоги.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі