п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ФСБ РФ заборонила виїзд з окупованого Криму людям з українськими паспортами

Суспільство , Новини окупації , Політика , Право

ФСБ РФ заборонила виїзд з окупованого Криму людям з українськими паспортами

views68

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

ФСБ РФ заборонила залишати Крим за українськими паспортами. Жителів з подвійним громадянством можуть штрафувати та відмовляти у виїзді з окупованого Криму.

Про це повідомляє пресслужба ФСБ РФ.

Зазначається, що при спробах скористатися іншим паспортом, а не російським, буде стягнуто штраф, а людині буде відмовлено у перетинанні кордону.

«Спроби перетину громадянами РФ державного кордону за паспортом іншої держави карається притягненням до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 18.1 КоАП РФ і штрафом від двох тисяч до п’яти тисяч рублів на кожного порушника, пояснили в ФСБ. Крім того, порушнику буде відмовлено у перетинанні державного кордону», – йдеться в повідомленні.

Громадянин Росі, що має також інше громадянство, розглядається законодавством країни як громадянин Росії. Він також «може перетинати державний кордон тільки по російському паспорту», – роз’яснюють в прикордонному управління ФСБ Росії.

Також вказується, що цей закон не поширюється на громадян Республіки Таджикистан.

Варто зазначити, що після анексії Криму у багатьох жителів півострова на руках виявилися паспорта двох країн – Росії та України через примусову російську паспортизацію.

Останнім часом почастішали випадки спроб в’їзду і виїзду кримчан за українськими паспортами, відзначають кримські ЗМІ. А люди у коментарях пишуть, що перетинають російський кордон з паспортом РФ, а український – з паспортом України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі