середа, 26 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ФСБ РФ вбила українця й намагається приховати злочин

Події

ФСБ РФ вбила українця й намагається приховати злочин

views21

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У ніч на 4 грудня на території Росії співробітники ФСБ вбили громадянина України, не продемонстрували ніяких доказів його агресивних дій при затриманні, а зараз будуть «розкручувати сценарій героїчної операції».

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на власне джерело у правоохоронних органах.  

Зазначається, що вбитий – житель Сумської області, який є за національністю росіянином, Голубєв Євген Володимирович (01.03.1993 р.н.). Він відомий місцевим правоохоронцям, оскільки був фігурантом кількох кримінальних справ, звинувачувався у хуліганстві та в розбої. Чоловік часто їздив до прикордонної з Україною Бєлгородської області до друзів. За словами його знайомих, він неодноразово організовував там вечірки на озерах «для своїх», які полюбляють рибалити.

Співрозмовник видання у правоохоронних органах зазначає, що по суті, представники Федеральної служби безпеки Росії вбили цивільну особу. При цьому вони не продемонстрували ніяких доказів його агресивних дій при затриманні.

Крім того, він додає, що контрабандисти зазвичай зброю з собою не носять, хіба що тепловізор, оскільки розуміють, що у разі затримання прикордонниками Росії, з ними простіше «домовитись» за гроші, ніж влаштовувати стрілянину.

На думку джерела, громадянин України Євген Голубєв став випадковою жертвою прикордонників. Щодо подальшої «розкрутки» ними сценарію «героїчної» операції на кордоні, то це схоже на спробу приховати відповідальність посадових осіб ФСБ за вбивство цивільної особи.

Він також вважає, що найближчим часом російські прикордонники продемонструють зброю, яка начебто належала Голубєву чи навіть опублікують фотографії його тіла у формі військового зразка.

Водночас, не зважаючи на те, що вже минуло кілька днів після інциденту, російська сторона досі не оприлюднила даних про застреленого громадянина України.

«Радіо Свобода» звернулась з офіційними запитами до Національної поліції та Державної прикордонної служби України з проханням підтвердити особу загиблого та прокоментувати обставини інциденту.