четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ФСБ РФ на окупованому Донбасі збирає базу дактилоскопічних даних, – розвідка

Російська агресія , Новини окупації

ФСБ РФ на окупованому Донбасі збирає базу дактилоскопічних даних, – розвідка

views104

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Головне управління розвідки Міноборони оприлюднило інформацію про нову ініціативу ФСБ РФ в окупованих районах Донбасу. Створення єдиної бази біометричних даних дозволить російським спецслужбам тримати на контролі бойовиків, що входять до складу терористичних угруповань «Л/ДНР».

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України.

«Співробітники т.зв. «міністерств внутрішніх справ» російських окупаційних адміністрацій під кураторством ФСБ РФ здійснюють заходи зі створення єдиної бази біометричних даних (дактилоскопічного обліку) військовослужбовців російських окупаційних військ. Дактилоскопіюванню підлягає весь особовий склад з’єднань і частин окупантів, за винятком кадрових військовослужбовців ЗС РФ, які відряджені на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях», – йдеться у повідомленні.

Створену базу даних російські спецслужби планують використовувати для ідентифікації осіб у разі, якщо ті спробують несанкціоновано залишити тимчасово окупованої території, а також для встановлення причетності бойовиків до скоєння злочинів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі