неділя, 04 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Франція та Німеччина повинні вплинути на Україну – Лавров

За кордоном , Новини

Франція та Німеччина повинні вплинути на Україну – Лавров

views75

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висловив думку, що умови для проведення зустрічі «нормандської четвірки» дозріли. Він пояснив, чого саме домагалися у Кремлі, для російських медіа.

За словами Лаврова, Москва не створювала ніяких штучних вимог до проведення зустрічі. Єдине, чого хотіла Росія – щоб її учасники «поважали власні рішення». Російський міністр уточнив, що йдеться про рішення, прийняті у 2015-16 роках.

Лавров висловив впевненість, що Франція та Німеччина впливатимуть на Україну та змусять її докласти додаткових зусиль для виконання мінських угод. З пояснення випливає, що саме це і є головною умовою Кремля. Кремль очікує, що на саміті вдасться зафіксувати попередні домовленості, а європейські «партнери» будуть тиснути на українську владу та домагатися повного виконання комплексу заходів, передбачених мінськими угодами.

Сьогодні президенти Росії та Франції провели телефонні переговори. З цього приводу на сайті Кремля у повідомленні про розмову Путіна та Макрона написано, що Путін в черговий раз наголосив «на необхідності виконання Києвом зобов’язань із політичних аспектів внутрішньо-українського врегулювання. Перш за все мова йде про набуття чинності закону про особливий статус Донбасу».

Нагадаємо. На нормандську зустріч, яка відбудеться 9 грудня у Парижі, російський президент Володимир Путін та його французький колега Емманюель Макрон покладають значні надії як на таку, що сприятиме повній реалізації мінських домовленостей.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі