понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Французько-український співак назвав Путіна вбивцею та закликав Європу підтримати Україну

Наталя


Новини , Російська агресія

Французько-український співак назвав Путіна вбивцею та закликав Європу підтримати Україну

views1366

07.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заслужений артист України французького походження Поль Манандіз на своїй сторінці у Facebook закликав Європейську Спільноту підтримати Україну під час збройної агресії зі сторони Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу. Також він назвав Президента Росії монстром та вбивцею, а російську пропаганду профінансованими фейками.

 

 

Також він заявив, що профінансована російська пропаганда працює жорстко та ефективно в Європейських країнах. Манандіз вважає, що перша мета пропаганди це вплив, а друга небезпечніша це дестабілізація. Росія не жалкує на дезінформацію ні грошей ні засобів.

 

«Супутник» це агентство міжнародної преси, що фінансується урядом Росії. «Супутник» постачає інформацію, часто замасковану, неправдиву, в російському стилі. Він постачає ідеї, думки, поради й таким чином розповсюджує ідеї вигідні Росії в усьому світі. «Супутник» існує на 32 мовах, але не на російський. Тому що коли раптом буде треба, раптом конфлікт чи війна, вони завжди скажуть, що це агентство не є російським, оскільки навіть нема преси російською. Саме таким чином Росія веде і війни. Також існують RT, RTI та інші механізми російської пропаганди», йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що медіа-платформа «ARTE» мала бути продуктом співпраці Німеччини та Франції, як проект про мистецтво і культуру. Проте Росія туди інкорпорувалася та продає свої профінансовані документальні сюжети.

 

За словами Манандіза, документальна стрічка «Україна. маски революції» Поля Морейра є цілковитим фейком, російською пропагандою, оскільки Україна правомірно захищає свою свободу та незалежність від диктату РФ.

 

Французько-український співак підкреслив те, що так звана «гібридна війна» не є такою. Наразі триває пряма війна! Росія вкрала Крим та розпочала війну зі зброєю, танками, убитими та пораненими на Сході України, біля свого кордону. Весь світ протестує, накладає на Росію санкції. Проте вона не залишає Крим та Україну в цілому.

 

«Президент Росії не заслуговує жодного схвалення від європейців. Це монстр і вбивця! Я був в зоні війни! Я знаю, про що говорю. Я нагадую вам, що Україна це друг Європи. Друг і захист! Було б дуже розумно працювати для миру! Зараз Україна чинить спротив з великою гідністю і силою. ОДНА! Я вірю в Україну! Вона в змозі чинити спротив! І боротися до кінця, якщо треба. До перемоги! У російського світу немає позитивних пропозицій! Вони тільки хочуть підкорити Україну. Україна потребує підтримки всього світу для важливого кроку! Щоб звільнити свої території від російської окупації! Ми стоїмо перед великою катастрофою. Не дамо ж цьому статися», наголосив Манандіз.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі