понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Фракція «Голос» виступила проти рішення про злиття міністерств

Новини , Політика

Фракція «Голос» виступила проти рішення про злиття міністерств

views120

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Фракція партії «Голос» в парламенті виступила з жорсткою критикою рішення про об’єднання міністерств з питань ветеранів та тимчасово окупованих територій.

Як повідомляє прес-служба цієї політичної сили, це створює додаткові проблеми для ветеранів. «Голос» розкритикував й самі принципи роботи новообраної Верховної Ради. У повідомленні підкреслено, що це рішення було ухвалене внаслідок «поспішного і непрозорого формування Кабінету міністрів».

За словами представниці «Голосу» у парламенті Лесі Василенко, злиття двох різних відомств уповільнить розв’язання проблем ветеранської спільноти. Таке рішення – значний крок назад, бо воно змусило співробітників цих інституцій зосередитись на адміністративних питаннях замість змістовної роботи з переселенцями, учасниками війни на сході та мешканцями окупованих територій.

Фракція Вакарчука наголошує, що потрібен довгий час, щоб врегулювати адміністративні та бюджетні питання. За таких умов міністерство зможе розпочати роботу над проблемами ветеранів не раніше, ніж через рік.

Нагадаємо, що у новому уряді Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та ВПЛ очолила Оксана Коляда.

А головою Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів стала Галина Третьякова від партії «Слуга народу».

Нагадаємо. 15 серпня 2019 року пропрезидентська партія «Слуга народу» виступила з ініціативою виключити зі складу Кабінету Міністрів України Міністерство у справах ветеранів і назвала його «зайвим органом влади». Після гучного скандалу виступив Зеленський, який спростував заяву своєї партії та пообіцяв залишити Міністерство: «Міністерство у справах ветеранів ніхто не буде ліквідувати. Це ганебна інформація і ганебні чутки». Вже через кілька днів уряд просто прийняв рішення про об’єднання двох Міністерств, таким чином скинув майже в нуль все, що було зроблено раніше і самими ветеранами у тому числі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі