субота, 16 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Формула російської вакцини «Супутник V» вкрадена у Британії, ‒ The Sun

Cіпратов Роман


Політика

Формула російської вакцини «Супутник V» вкрадена у Британії, ‒ The Sun

views420

12.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Британські спецслужби мають у своєму розпорядженні докази, що формула вакцини проти COVID-19 «Супутник V» вкрадена у Великої Британії російськими шпигунами.

Про це повідомляє The Sun.

За інформацією видання, представники спецслужб повідомили членам уряду Великої Британії, що Росія вкрала формулу вакцини AstraZeneca та використовувала її для створення власного препарату.

«Тепер спецслужби впевнені, що його скопіювали. Зрозуміло, що дані були вкрадені іноземним агентом особисто. У минулому році шпигуни вказали пальцем на президента Володимира Путіна. Вони сказали, що були «більш ніж на 95 відсотків» впевнені, що російські хакери, спонсоровані державою, націлилися на організації Великої Британії, США та Канади, які розробляють вакцину проти COVID», йдеться у повідомленні.

Відзначається, що високопоставлені британські чиновники закликали «серйозно поставитися» до промислового шпигунства з боку тоталітарних режимів Росії та Китаю.

Нагадаємо, вакцина AstraZeneca розроблена однойменною шведсько-британською компанією спільно з Оксфордським університетом та схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я для екстреного використання. В Україні зареєстрована у травні цього року.

 

Коментарi (0)