четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Фінляндія готує революцію у шкільній системі: приберуть фізику, математику, історію та інші предмети

За кордоном , Новини , Освіта

Фінляндія готує революцію у шкільній системі: приберуть фізику, математику, історію та інші предмети

views116

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За інформацією видання Moon Child, фінська система освіти внесена до десяти найбільш престижних систем навчання і є однією з найкращих у всьому світі.

Але, фінська влада не має на меті посісти перші місця у різноманітних освітніх рейтингах, і до кінця 2020 року планує створити справжню революцію в освіті.

За планами влади, зі шкільної системи приберуть такі предмети, як фізика, математика, література, історія та географія. Замість цих дисциплін учні будуть вивчати окремі події у міждисциплінарному форматі. Наприклад, розглядаючи Другу світову війну, школярі матимуть змогу вивчити цю подію з боку географії, історії та математики.

Також учні зможуть пройти різноманітні курси, наприклад, під час курсу «Робота у кафе» школярам нададуть знання англійської мови, економіки та комунікативні навички.

Навчатися за такою системою почнуть старшокласники, починаючи з 16 років. Ґрунтуючись на своїх потребах у подальшому житті, їм потрібно обрати окремі теми або події, які вони хочуть вивчати, і які будуть корисні для них під час здобуття тієї, чи іншої професії.

У деяких школах міста Хельсинки вже скасували літературу та фізику, і замість цих дисциплін розповідають учням про окремі теми та події. Завдяки такому підходу, учні отримають комплексі знання про наш світ, не переймаючись питанням – «А навіщо мені цей предмет? Чи знадобиться він мені у майбутньому?».

Перехід на таку систему потребує перепідготовки вчителів, 70% з яких вже змогли перекваліфікуватись і отримати надбавку до зарплатні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі