середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» видають сухпайки з цвіллю та кладуть свинину, яка заборонена релігією

Новини , Новини окупації

Фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» видають сухпайки з цвіллю та кладуть свинину, яка заборонена релігією

views80

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» в СІЗО №1 російського Ростова-на-Дону видали сухпайок з цвіллю та свининою.

Про це повідомив адвокат Айдер Азаматов і додав, що на засіданні Південного окружного військового суду в російському Ростові-на-Дону 27 листопада суддя відмовився винести окрему ухвалу щодо начальника СІЗО, який допускає порушення. Більш того, затриманим часто приносять баланду поганої якості, куди кладуть свинину, і тому підзахисні голодують, бо за релігією не можуть вживати м’ясо цієї тварини.

«Суд відмовився виносити окрему ухвалу щодо начальника СІЗО №1 Ростова-на-Дону, але вказав, що буде робити інформаційний запит про необхідність витребування інформації щодо сухого пайка, тобто про те, який сухпай видається», – розповів Айдер Азаматов

Адвокат також зазначив і невідповідну якість їжі, яку видають фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» безпосередньо в СІЗО – «в баланду поганої якості додають свинину». Крім того, він стверджує, що керівництво СІЗО ігнорує звернення обвинувачених щодо якості їжі та сухого пайка.

«Суддя запитував, чи звертався хтось із фігурантів до керівництва СІЗО щодо якості сухого пайка. Сервер Мустафаєв, Сейран Салієв і Мемет Білялов сказали, що зверталися в усній формі. Керівництво СІЗО ці звернення ігнорувало, і це було не один раз. І оскільки їх дуже рано вивозять з СІЗО на суд, то вони не встигають поснідати, далі в суді вони не можуть поїсти, тому що дають ось такі прострочені продукти, а привозять назад в СІЗО їх після вечері, виходить, що люди таким чином голодують», – підкреслив Азаматов.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі