четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Фейсбучний» етикет і не тільки…

Мартирос Григорян


Авторські статті

«Фейсбучний» етикет і не тільки…

views599

12.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Напевно, я не відкрию вам великої таємниці, якщо скажу, що сторінка в інтернеті – це візитівка людини. З неї можна дізнатися досить багато, починаючи від освіченості до підведення риски про спосіб мислення власника акаунту в мережі. Делікатно зауважу, що не можна бути в житті людиною, гідною поваги, а в інтернеті – втіленням самих негативних якостей, тобто чортом із табакерки. 

І ми споглядаємо, яка людина насправді та де вона фальшиво грає свою роль. Цифровізація сучасного суспільства сьогодні відкриває підґрунтя, оголює справжнє обличчя та душу людини. У домашніх умовах, у колективі або серед друзів – ми еталони ввічливості, а в соціальній мережі – поливаємо цебром бруду незнайомих нам людей. 

І всім нам треба зазубрити головне правило: в першу чергу, не обманювати себе, граючи подвійні ролі з подвійними стандартами. І не ставати повним і добровільним заручником нестримного хамства тотального маскараду. 

Тому що можна легко заплутатися в «павутині» соціальних мереж і потім у фактичному житті не згадати: хто ти, де ти, в якій ролі та навіщо так активно «очорняв» людей. 

Ми живемо в епоху Twitter, Telegram, Facebook, Instagram тощо. Диджиталізація є невіддільною частиною нашого життя, і всім нам треба коректно користуватися цими цифровими інструментами, щоб не осоромитися, ганьблячи себе і своїх рідних. Ну, а державним і громадським діячам при написанні дописів і коментарів необхідно задуматися насамперед про те, що «коктейль негативу» може вплинути на імідж України в несприятливому ключі.

Нам всім слід пам’ятати, що навіть у «сутінкові часи» треба не піддаватися жорстокості. Деяким людям лайки настільки цінні, що в гонитві за ними готові переступити навіть через ту саму головну рису – ЛЮДЯНІСТЬ.

Любіть свою країну, любіть людей, навіть якщо вони знаходяться онлайн!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі