четвер, 26 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Федерація стронгмена України засудила втечу відомого спортсмена до США

Світлана Макарова


Спорт

Федерація стронгмена України засудила втечу відомого спортсмена до США

views151

22.12.2022

Подiлитися у соц.мережах

Федерація стронгмена України виступила з офіційною заявою, засуджуючи вчинок свого спортсмена, 34-річного українського силача Дениса Бережника, який порушив правила виїзду за кордон у воєнний час. 

Про це повідомляє видання «ФАКТИ».

Зазначається, що спортсмен вирушив на етап Кубка світу зі стронгмена, який проходив з 11 по 13 листопада у Дайтона-Біч (США), та не повернувся на батьківщину у зазначений термін.

Як виявилося, Бережник готувався до втечі заздалегідь, розпродавши своє майно в рідному Хусті на Закарпатті.

«Користуючись довірою товаришів та керівництва федерації, Денис навмисне збрехав про плани повернутися, а сам заздалегідь продав своє майно у Хусті, підступно плануючи втечу, — написали представники Федерації стронгмена України на своїй сторінці у Facebook. — Ми, як патріотична та законослухняна організація, не збираємося покривати ганебні злочини, тому офіційно звернулися до СБУ та ДПСУ для реагування та покарання Бережника».

Нагадаємо, Бережник ставав чемпіоном України зі стронгмена 2020−2021 рр. та віцечемпіоном змагань серед найсильніших людей країни 2020−2021 рр. Також він був одним із восьми спортсменів, які тягли у Києві найважчий літак у світі «Мрія» вагою 330 тонн. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі