субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ФБР розслідує шляхи потрапляння точної техніки виробництва США до російських військових – The Washington Post

Світлана Макарова


Економіка , Технології

ФБР розслідує шляхи потрапляння точної техніки виробництва США до російських військових – The Washington Post

views36

17.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

У США ФБР разом з Міністерством торгівлі відкрили розслідування про можливі постачання високотехнологічних пристроїв виробництва американських компаній до російських виробників військової продукції.

Про це пише The Washington Post.

Видання пише, що під час бойових дій в Україні в захоплених ЗСУ дронах, радіолокаторах, танках та іншій російській військовій техніці було виявлено мікросхеми виробництва компаній зі США.

Джерело The Washington Post, близьке до розслідування, стверджує, що спецслужби мають намір встановити, як ці мікросхеми опинилися у військовій техніці рф іпрослідкувати шлях поставок цієї продукції зі США.

За даними попереднього розслідування, частина використаних росіянами мікросхем була зроблена до 2014 року та введення санкцій, які обмежили постачання до росії передового обладнання подвійного призначення. Проте деякі з мікросхем, стверджують фахівці, було випущено у 2020 році.

У публікації сказано, що у російській військовій техніці було виявлено мікросхеми виробництва кількох десятків компаній зі США та Європи.

Нагадаємо, після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну США та багато інших країн заборонили постачання будь-яких мікросхем для потреб Кремля або для посередників, які могли працювати в його інтересах.