субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ФБР підтвердило причетність хакерів з РФ до кібератаки на американський трубопровід

Наталя


За кордоном , Новини , Події

ФБР підтвердило причетність хакерів з РФ до кібератаки на американський трубопровід

views190

11.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Федеральне бюро розслідувань Сполучених Штатів Америки підтвердило причетність російського хакерського угруповання «DarkSide» до кібератаки на американський нафтопровід «Colonial Pipeline».

 

Про це повідомила організація «hromadske» із посиланням на звіт ФБР США.

 

«ФБР підтверджує, що угрупування «DarkSide» відповідальне за компрометацію мереж колоніальних трубопроводів. Ми продовжуємо співпрацювати з компанією та нашими державними партнерами над розслідуванням», повідомили в американському відомстві.

 

Зазначається, що Федеральне бюро розслідувань США наразі продовжує розслідування спільно з компанією «Colonial Pipeline» та державними партнерами.

 

За даними, інцидент стався 7 травня 2021 року та вплинув на роботу ІТ-систем компанії «Colonial Pipeline». Трубопровід компанії на 45% забезпечує дизелем, бензином та реактивним паливом приблизно 18 штатів Східного узбережжя США.

 

За словами фахівців кібербезпеки, угруповання «DarkSide» нове та ймовірно базується на території Росії, проте, складається з досвідчених хакерів, які діють не за політичними мотивами, а «працюють» виключно з комерційними компаніями США та Європи. Вони вже здійснили хакерські атаки на понад 80 компаній та отримали мільйони доларів викупу за повернення даних.

Коментарi (0)