четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Facebook змінить підходи до цензури та блокування контенту – Марк Цукерберг

За кордоном , Новини

Facebook змінить підходи до цензури та блокування контенту – Марк Цукерберг

views124

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Засновник найбільш популярної соціальної мережі Марк Цукерберг заявив про новий підхід до блокування контенту у Facebook. Він буде відстоювати такі принципи, як вільне вираження і шифрування, навіть якщо це призведе до негативної реакції.

Про це повідомляє сайт CNN Business.  

Співзасновник і генеральний директор Facebook сказав, що новий підхід буде дратувати людей, але і старий не був досконалим на їхню думку.

«Це новий підхід, і я думаю, що це буде дратувати багатьох людей. Але, чесно кажучи, старий підхід теж дратував багатьох людей, тому давайте спробуємо щось інше», – сказав Цукерберг на саміті Silicon Slopes Tech Summit в Юті в п’ятницю.

Він також додав, що його компанія довгий час прагнула не робити нічого, що було б визнано «надто образливим», але тепер він змінює цей підхід перед обличчям того, що сам вважає надмірною цензурою.

«Все частіше нас закликають цензурувати багато різних видів контенту, що призводить до реального дискомфорту», – наголосив він.

Цукерберг визнав також відповідальність Facebook за очищення своїх платформ контенту, який пов’язаний з тероризмом, експлуатацією дітей і підбурюванням до насильства. Крім того, за його словами, Facebook буде продовжувати боротися за шифрування – це ще одна позиція, яка викликала суперечки в останні місяці.

«Ми збираємося зняти контент, який дійсно шкідливий, але лінія повинна бути проведена в якийсь момент», – додав він.

Цукерберг говорить про рішучість Facebook дотримуватися своїх позицій, навіть якщо вони виявляються непопулярними. Він підкреслює, що його мета на наступне десятиліття «не подобатися, але бути понятим».

Нагадаємо. Глава податково-фінансового комітету Верховної Ради, народний депутат від фракції «Слуга народу» Данило Гетманцев заявив, що соціальну мережу Facebook потрібно обкласти податками.

27 січня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №2634 про оподаткування ПДВ електронних послуг, які міжнародні корпорації через інтернет надають фізичним особам в Україні. У разі його прийняття підписка на сервіси Google, YouTube, Apple, реклама на Facebook і Google та розміщення квартири на Booking в Україні можуть подорожчати на 20%.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі