понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Фільм «Чому я живий» визнано найкращим на двох міжнародних кінофестивалях

Мартирос Григорян


Суспільство

Фільм «Чому я живий» визнано найкращим на двох міжнародних кінофестивалях

views182

08.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кінострічку «Чому я живий» Віллена Новака визнано найкращим повнометражним фільмом листопада 2021 року на двох міжнародних конкурсах кінофестивалів Future of Film Awards та Europe Film Festival.

Як передає «Патріот Донбасу», про це повідомляє пресслужба Держкіно.  

Future of Film Awards – це платформа для кіномитців і фестиваль, що базується в Північній Македонії. Future of Film Awards відкриває можливості для талановитих режисерів, продюсерів, сценаристів, акторів і членів знімальних груп з усього світу, дає змогу показати свої роботи. Щомісяця фестиваль визначає найкращі роботи, а 20 найкращих фільмів сезону змагаються за отримання щорічної премії Future of Film Awards.  

«Чому я живий» — лірична історія, створена за мотивами реальних подій, що сталися в середині XX століття. Головним героєм трагікомічної історії, що відбувається в Маріуполі, є українсько-єврейська родина, якій довелося пережити окупацію та фашистський терор і зберегти любов і людяність у найтемніші часи.

Фільм режисера Віллена Новака створений Одеською кіностудією за підтримки Держкіно. 

У ролях: Віктор Жданов, Роланд Мішко, Анастасія Марків, Ірина Мельник, Ольга Радчук, Артем Вільбік, Олексій Горбунов, Георгій Делієв, Максим Горай, Олена Рєпіна, Анастасія Борисова та інші.

Колектив медіагрупи «Патріот Донбасу» сердечно вітає режисера Віллена Новака і всю творчу групу стрічки «Чому я живий» з перемогою на двох міжнародних конкурсах кінофестивалів! Бажає кіномитцям процвітання, нових досягнень та яскравих перспектив. Невичерпного натхнення для нових великих справ у світі кінематографа.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі