середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Евакуація жителів на пару годин – наслідки вибуху в РФ

За кордоном , Новини

Евакуація жителів на пару годин – наслідки вибуху в РФ

views109

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

8 серпня 2019 року в Архангельській області, біля села Ньонокса, стався страшний вибух ракети.

А от мешканцям міста запропоновано покинути село на кілька годин 14 серпня, нібито з метою проведення «планових робіт».

Як стало відомо з інформації від Сєверодвинської міськадміністрації, люди мають бути готовими до від`їзду о 04:00 ранку. Але чиновники повідомили, що цей захід не є примусовою евакуацією, а лише добровільним виїздом на короткий проміжок часу. На цей час заплановані роботи з ліквідації наслідків вибуху на полігоні, пов`язані з викидом радіації.

Основні відомості

08.08.2019 в Архангельській області на території військового полігону, що входить до складу однієї з частин Морського флоту, стався вибух ракети. Внаслідок катастрофи за офіційними даними загинули 5 співробітників державної корпорації «Росатом». Відомо про сильні опіки й тяжкий стан ще 3 працівників.

Згідно висновків Джеффрі Льюїса з Інституту міжнародних досліджень Міддлбери, подібний вибух міг бути спровокований під час випробування крилатої ракети з ядерною установкою. Саме про неї розповідав президент Росії Володимир Путін у минулому році. Росія називає ракету 9М730 «Буревестник», в той час, як НАТО ідентифікує її як SSC-X-9 Skyfall.

Представники державної корпорації «Росатом» повідомляють, що аварія сталася лише за рахунок збігу певних чинників, що не рідкість під час випробувань нових технологій.

Наразі зафіксований радіаційний фон перевищує норму у 4-16 разів.

Нагадаємо. Після вибуху на території військового полігону район Двінської затоки Білого моря після інциденту на місяць закрили для вільного плавання. Але мешканців прилеглої території запевнили, що небезпеки для них немає.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі