п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Естонці передали для Армії дронів 9 безпілотників

Світлана Макарова


Технології

Естонці передали для Армії дронів 9 безпілотників

views140

04.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

Посол Естонії в Україні Каймо Кууск та депутат естонського парламенту Марко Міхкельсон під час зустрічі з головою Держспецзв’язку Юрієм Щиголем передали для української Армії дронів дев’ять безпілотних літальних апаратів від жителів Естонії.

Про це повідомляє Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації.

У повідомленні зазначається, що уже найближчим часом слідкувати за ворогом та допомагати українським захисникам нищити живу силу та техніку окупантів будуть два дрони DJI Phantom 4 Pro v2.0, по парі DJI Mavik Mini, DJI Mavik Pro та DJI Mavik Air, а також один DJI Mavik Mini 2.

«Ці дрони ми отримали завдяки громадській організації «Herojam Slava», яку заснували наші друзі з Естонії – радниця Міністра цифрової трансформації Яніка Мерило та Яак Еннусте. Також Яніка Мерило повідомила, що найближчим часом ще 10 коптерів поповнять лави української Армії дронів, та це – тільки початок», – інформують у відомстві.

Нагадаємо, раніше Herojam Slava зібрала 385 000 євро від 1 300 громадян і компаній в Естонії та IT-компанії ELEKS, щоб придбати два дрони, які використовують для спостереження та коригування вогню також для HIMARS.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі