вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ERDF надасть більше 350 млн євро на будівництво мосту між Румунією та Україною

Економіка , За кордоном , Новини

ERDF надасть більше 350 млн євро на будівництво мосту між Румунією та Україною

views125

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Неподалік румунського міста Браїла, яке розташовано біля державних кордонів з Молдовою та Україною, буде побудовано міст через річку Дунай. Значний внесок у будівництво мосту зробить Європейський фонд регіонального розвитку (ERDF), інвестувавши 363,3 млн євро.

Також за проектом планується побудувати ряд сполучних доріг, які мають налагодити транспортні зв’язки у чорноморському регіоні Румунії.

«Цей проект, який фінансується ЄС, явно покращить якість життя в регіоні, скорочуючи дорожні поїздки тощо. Сприяючи сполученню з Молдовою та Україною, цей проект згуртованості також допоможе активізувати відносини ЄС з його сусідами», – повідомив єврокомісар Йоганнес Ган.

Нова система доріг та мостів забезпечить сполучення між північними регіонами Румунії, містом Тулча, дельтою річки Дунай та портом Констанца, який розміщується на півдні.

Під час процесу будівництва транспортні функції на себе візьме міст Джурджень – Ваду – Оїй, який знаходиться на 88 км від міста Браїла. Також пересуватися країною можна через паром з Браїли до Галаца.

Взимку та навесні паромна переправа зачинена через наявність льоду на річці, густого туману або буревіїв. Міст, який має бути побудований до 2023 року, зможе пришвидшити пересування країною приблизно на 50 хвилин.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі