вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Епіфаній відвідав район у Чернігові, який особливо постраждав від російського нападу (фото)

Андрій Кущенко


Суспільство

Епіфаній відвідав район у Чернігові, який особливо постраждав від російського нападу (фото)

views460

28.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Разом з архієпископом Чернігівським і Ніжинським Євстратієм, головою Меценатської ради Митрополичого фонду ПЦУ Андрієм Мацолою та волонтерами з Благодійного фонду «Іскри добра» оглянули пошкоджені будинки, частину яких уже відновлюють будматеріалами, наданими Митрополичим фондом, а також передали місцевим мешканцям іншу гуманітарну допомогу.

Вразило те, що окупанти не залишили у спокої навіть поховання вже полеглих українців. На чернігівському кладовищі «Яцево», де знайшли останній прихисток полеглі українські воїни, росіяни навмисним вогнем зруйнували каплицю на честь архістратига Михаїла та пошкодили могили захисників України.

Під час богослужіння у Катерининському соборі Чернігова ми молилися за спокій душ усіх полеглих оборонців нашої Батьківщини, а також за воїнів, які нині захищають від ворога Україну, наш народ. Нехай Господь береже їх від смертоносної рани і всякої хворости душевної і тілесної, від усякої скорботи, лиха, гніву і недолі та благословить їх повернутися живими та здоровими додому, до своїх рідних.