вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Епіфаній: Через можливі провокації ворога дозволяє змінювати час богослужінь

Андрій Кущенко


Суспільство

Епіфаній: Через можливі провокації ворога дозволяє змінювати час богослужінь

views194

19.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

Православна церква України поінформована про можливі провокації з боку ворога, тож благословляє перенесення великодніх богослужінь.

Про це заявив під час телемарафону предстоятель ПЦУ, митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

«Обов’язок церкви – це захист життя і здоров’я як парафіян, так і духовенства від небезпеки російських обстрілів. Бо ми вже чули про анонсовані ворогом провокації. Тому Церква в цей час благословляє змінювати проведення пасхальних богослужінь. З урахуванням місцевої ситуації та умов комендантської години ці богослужіння можуть переноситись на ранок у неділю, а не служитися, як зазвичай, уночі», - сказав Епіфаній.

Водночас він зазначив, що всі бажаючі також матимуть можливість долучитися до онлайн-трансляцій. Наприклад, молитва з Михайлівського Золотоверхого собору транслюватиметься на телебаченні, а також на інтернет-платформі Православної церкви України, сказав митрополит Київський і всієї України.

«В час Великодня кожен повинен відчути радість свята, і тому агресор не зможе нас позбавити цієї великої радості, кожен у міру можливості зможе долучитися до святкування», - зауважив глава ПЦУ.

Епіфаній закликав також не накопичувати в своїй душі злобу і ненависть, а навпаки, цю енергію спрямовувати на добро, на нашу спільну перемогу, робити корисні і милосердні справи, допомагати ближнім – «і тоді ми будемо відчувати умиротворення і духовне полегшення».

«А добро, яке перемагає завжди, присіче те зло, яке зараз намагається нас знищити, і всі разом, я переконаний, ми неодмінно досягнемо перемоги», - підкреслив предстоятель ПЦУ.