п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Епідемії «косять» бойовиків на Донбасі, а РФ продовжує розповсюджувати міфи

Новини , Російська агресія , Новини окупації

Епідемії «косять» бойовиків на Донбасі, а РФ продовжує розповсюджувати міфи

views88

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Інформаційний вакуум для кремлівських прихильників – це нормальна річ, адже чим менше знаємо, тим міцніше віра в непереможність руського миру. Не важко зрозуміти, чому саме так кремлівські ЗМІ подають інформацію. Для прикладу: чому Кремль бреше про наступ ЗСУ на Донбасі і в той самий момент замовчує факт масової хвороби на туберкульоз серед захисників «всього руського»?

Дані Головного управління розвідки Міністерства оборони України говорять про те, що російська пропаганда збільшує інформаційний тиск на населення тимчасово окупованих територій в Донецькій та Луганській областях. Разом з тим за рахунок фінансування та фізичної підтримки РФ збільшується активність проросійські налаштованих громадських течій, об’єднань та організацій.

Так, з початку жовтня під виглядом агітаційних компаній та створення «Добровольчої спілки підтримки армії, авіації та флоту» дуже інтенсивно розповсюджується фейкова інформація та міфи про поновлення активних бойових дій підрозділами Об’єднаних сил і вихід України з переговорів у «нормандському форматі».

Слід також зазначити, що російська окупаційна адміністрація намагається відволікти увагу населення окупованих територій від повсякденних соціально-економічних проблем, котрі все більше загострюються…

За всіма цими факторами також дуже вдало ховається різке збільшення захворювань серед місцевого населення та військ окупантів на туберкульоз та інші інфекційні хвороби.

Нагадуємо, що командування ЗС РФ посилює контроль за виконанням наказів та розпоряджень у військових частинах та об’єднаннях (Донецька та Луганську) 1-го та 2-го АК ЗС РФ – армійських корпусів збройних сил Російської федерації. Для якісного виконання поставлених задач та дій з Росії постійно направляються різноманітні комісійні фахові групи.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі