середа, 28 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ексрадник держсекретаря США : Росія впливає на політичні процеси в Україні

Суспільство , Політика

Ексрадник держсекретаря США : Росія впливає на політичні процеси в Україні

views67

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російський вплив на політичні процеси в України навіть більший, ніж очікувалось. Росія робить все, щоб Україна не тільки не стала потужною європейською державою, а ще й має чітку стратегію по знищенню української державності в цілому.

Так заяву зробив колишній спецрадник державного секретаря США Пол Гобл в етері програми «Студія Захід з Антіном Борковським» на телеканалі Еспресо.TV.

Він наголосив, що Кремль робить все, аби Україна не стала потужною європейською державою і  має чітку стратегію по знищенню української державності в цілому.

«Російський вплив на політичні процеси в Україні дуже великий. Навіть проукраїнські та проєвропейські політики України не мають уявлення наскільки цей вплив є руйнівною силою по знищення державності в країні», – сказав Пол Гобл.

Колишній спецрадник держсекретаря США зазначив, що Кремль «працює» через олігархів та працівників Офісу президента. І «на Заході про це прекрасно знають».

«Кремль чітко і послідовно, руками олігархів та працівників Офісу Президента, проводить реваншистську політику. На Заході про це прекрасно знають. Але до того часу, поки українська влада не знищить роботу п’ятої колони в країні, західні партнери активної допомоги Україні не надаватимуть», – додав Пол Гобл.