вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Експомічник Пшонки став радником першого заступника керівника Офісу президента

Новини

Експомічник Пшонки став радником першого заступника керівника Офісу президента

views80

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Колишній прикордонник та експомічник Артема Пшонки Вадим Слюсарєв став радником першого заступника керівника Офісу президента Сергія Трофімова.

Про це йдеться у повідомленні Радіо Свобода.  

«За інформацією, наданою Департаментом управління персоналом Офісу президента України, Слюсарєв Вадим Олексійович є радником першого заступника керівника Офісу президента України (поза штатом)», ‒ повідомили в ОП.

Вадим Слюсарєв ‒ експомічник сина генпрокурора часів колишнього президента-втікача Януковича Віктора Пшонки ‒ Артема Пшонки. Тривалий час він також працював на різних керівних посадах у Державній прикордонній службі, а згодом пішов у бізнес.

Про вплив прикордонника часів Віктора Януковича на формування списків мажоритарників від президентської партії розповідали раніше журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» ‒ у розслідуванні «Приховані обличчя нової влади. Хто стоїть за командою Зеленського в Харкові?». Там він був фігурантом розслідування щодо особистого впливу на кадрову політику, зокрема, на формування частини списку «Слуги народу» в мажоритарних округах на минулорічних виборах до Верховної Ради.

Журналістське розслідування показало, що інтереси партії «Слуга народу» представляли на Харківщині уповноважені особи кандидатів від президентської політсили на мажоритарних округах, які працювали у фірмах Вадима Слюсарєва або мали з його компаніями спільні контакти. Зокрема, мова йде про таких нардепів-мажоритарників від партії «Слуга народу» із Слюсарєвим, як переможець в 170-му окрузі Андрій Одарченко, в 173-му ‒ Олександр Бакумов, в 179-му ‒ Олексій Кучер (нині голова Харківської ОДА) та у 181-му ‒ Дмитро Микиша. При цьому дехто з них заперечив зв’язок зі Слюсарєвим, а дехто намагався запевнити, що це просто знайомство.

Коли спитали самого президента Володимира Зеленського про зв’язок та стосунки президентської партії та колишнього прикордонника, він відповів, що знає самого Слюсарєва, але не спілкується. І додав, що той допомагав керівнику місцевого виборчого штабу «Слуги народу» Павлові Сушку.

Сам голова Харківського обласного штабу президентської партії і №28 у списку Павло Сушко заявив, що  Слюсарєв не впливав на роботу «Слуги народу» в регіоні та формування списку мажоритарників.

Варто додати, що це не перше призначення президента Зеленського чиновників часів колишнього президента-втікача Віктора Януковича. Серед таких людей можна назвати Олександра Хрипунова, Олега Рафальского, Сергія Камишева, Інну Ємельянову… Крім того, можна згадати й скандальне призначення заступником керівника ДБР Олександра Бабікова, що до цього працював в адвокатській компанії «Авер-Лєкс», яка захищала Януковича. Навряд чи таке могло статися без мовчазного схвалення президента.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі