понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Експлуатацію сучасних мобільних мінометних установок розпочато у Збройних Силах України (фото)

Андрій Кущенко


Суспільство

Експлуатацію сучасних мобільних мінометних установок розпочато у Збройних Силах України (фото)

views1958

08.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Мобільні мінометні установки БАРС 8ММК, виробництва підприємства «Укроборонсервіс», розпочинають експлуатувати десантно-штурмові війська ЗСУ.

Про це повідомляє пресслужба Державного концерну «Укроборонпром»

Зазначається, що технічний засіб призначений не тільки для підтримки механізованих підрозділів, а також для контрбатарейної боротьби чи з диверсійно-розвідувальними групами.

«Установка оснащена мінометом калібру 120 мм з максимальною дальністю стрільби осколково-фугасною міною до 7100 м. Новітнє обладнання дає змогу автоматично наводити зброю на ціль, відновлювати положення ствола після пострілу, визначати власні координати тощо. Крім того, її обладнано системою, яка автоматично корегує умови стрільби з урахуванням інформації бортової метеостанції», – йдеться у повідомленні.

Швидкість переведення із похідного в бойове положення – це найбільша перевага БАРС 8ММК. Часу витрачається у три рази менше, аніж на схоже озброєння, яке вже має українське військо.

Єдиним розробником, виробником та виконавцем послуг з підготовки екіпажів цих мобільних мінометних установок є підприємство «Укроборонсервіс».