четвер, 29 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ексдепутат Держдуми РФ пояснив, чому Путін уникатиме зустрічі із Зеленським і за якої умови може піти на переговори

Андрій Кущенко


Російська агресія

Ексдепутат Держдуми РФ пояснив, чому Путін уникатиме зустрічі із Зеленським і за якої умови може піти на переговори

views243

10.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Колишній депутат Державної думи РФ, який проживає в Києві, Ілля Пономарьов заявив, що російський президент Путін наразі не готовий до прямих переговорів із президентом України Володимиром Зеленським. За його словами, лідер країни-агресора може вдатися до діалогу, якщо за його підсумками буде визначений документ для підпису сторонами.

Водночас він наголосив, що вважає розмову президентів корисною. Про це Пономарьов розповів в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу Україна 24, яке опублікували на YouTube (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Пономарьов наголосив, що глава Кремля не хоче зустрічатися із Зеленським, не будучи попередньо впевненим, що їхній діалог призведе до підписання певного документа. Зараз Путін вважає, що контакт можна підтримувати за допомогою посередників.

"Я вважаю, що розмова президентів була б дуже корисною, але вона не відбудеться, поки пан Путін не буде впевнений, що на цих переговорах не буде поставлена певна точка. Тобто буде певний документ, який буде підписаний. Він не хоче зустрічатися, Він вважає, що у нього є його представники і офіційні, і неофіційні, і різні посередники, які робитимуть цю справу, поки не буде більш-менш очевидних умов, до яких сторони можуть домовитися", – сказав Пономарьов.