субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Екс-заступник голови СБУ пояснив Кремлівську схему фінансування таємних операцій в Європі (Відео)

Наталя


За кордоном , Новини

Екс-заступник голови СБУ пояснив Кремлівську схему фінансування таємних операцій в Європі (Відео)

views825

21.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Таємні операції Кремля в Європі фінансують наближені до влади Росії компанії та олігархи, проте не безпосередньо, щоб уникнути відстеження коштів, а за допомогою підконтрольних компаній, через які можна зробити переведення в готівку та виведення коштів.


Про це повідомив генерал-майор, екс-заступник голови СБУ Віктор Ягун, в програмі «Рада нацбезпеки»,
передає «Оbozrevatel».

 

Він зазначив, що співробітники російських спецслужб іноді можуть працювати під прикриттям підконтрольних фірм, називаючи їх співробітниками.

 

«Ніколи не можна безпосередньо робити якісь фінансові вливання в ту чи іншу структуру. Чому? Тому що це все відстежується, все проходить через певні банківські структури та зараз це досить чітко видно... Зрозуміло, що це все має бути приховане, маючи певні власні підконтрольні структури»,  сказав екс-заступник голови СБУ.

 

Він вважає, що не можна не поділяти Комітет державної безпеки при СРСР і спецслужби Росії зараз, тому що вони вживають подібну методику роботи.

 

«Якщо раніше перед Радянським Союзом стояло питання дестабілізації в тих або Інших країнах, підкуп політиків, які б проводили або хоча б підтримувала і НЕ заважали політиці Радянського Союзу, і отримання технологічних переваг ... Все це саме залишилося зараз з Росією. Чому? Тому що і санкції, і спроби дешево купить те, у що дорого вже вкладено. Це все залишилося теми ж методами. І Маючи структури, які, як правило, стоять за якимись олігархом або підконтрольні якимось олігархам, через ты структури можна робити переведення в готівку», — вважає він.

 

За словами колишнього співробітника СБУ, що стосується прикриття для секретних служб, то дипломатичне «все ж передбачає певні наслідки» також зазвичай відстежується спецслужбами інших країн. Бізнесмени привертають менше уваги та можуть почувати себе більш розкуто у тій чи іншій країні, навіть не дивлячись на наявність або відсутність дипломатичного імунітету.

 

Також він додав, що під підконтрольні фірми можна вводити під виглядом співробітників таких фірм дійсних розвідників та диверсантів, які зараз всім відомі — ті вибухи в Чехії та Болгарії.

 

Ягун відмітив, що це все дозволяє спілкуватися з якимись підприємцями, політиками та вирішувати те чи інші завдання, які можливо навіть не входять у сферу тих чи інших олігархів. Але вони цікаві в першу чергу спецслужбам РФ.

Коментарi (0)