субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Ексзаступниці міністра промисловості ЛНР» загрожує 10 років ув'язнення за фінансування окупаційної адміністрації РФ

Наталя


Події , Право

«Ексзаступниці міністра промисловості ЛНР» загрожує 10 років ув'язнення за фінансування окупаційної адміністрації РФ

views359

20.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Луганська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох осіб за фактом фінансування незаконного угруповання «ЛНР». Серед обвинувачуваних колишня «заступниця міністра промисловості» окупаційної адміністрації РФ.

Про це повідомила пресслужба відомства.

Згідно з даними слідства, схему фінансування «ЛНР» організувала колишня «заступниця міністра промисловості ЛНР» спільно з трьома «посадовцями» великого підприємства харчової промисловості в Луганську: директор, головний бухгалтер та юрисконсульт-кінцевий бенефіціарний власник заводу.

«У 2015 році учасники організованої злочинної групи перереєстрували підприємство у так званих «податкових та реєстраційних органах» окупаційної влади РФ та отримали необхідні дозвільні документи. Для запуску виробництва вони уклали ряд угод на поставку сировини та обладнання з суб’єктами господарювання, зареєстрованими на території Російської Федерації, забезпечили виготовлення харчових продуктів та їх продаж. Продукція реалізовувалася на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, великими поставками вивозилася до країни-агресора через неконтрольовану ділянку державного кордону України», йдеться у повідомленні.

За інформацією, в період з жовтня 2016 по липень 2019 року підприємством перераховано в так званий «держбюджет ЛНР» майже 19 млн рублів (понад 8 млн гривень). Ці кошти прямо чи опосередковано використовувались для забезпечення діяльності політичного та силового блоку окупаційної адміністрації РФ.

Зазначається, що обвинувачуваним інкримінують порушення ч. 4 ст. 110-2 КК України. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Наразі всі обвинувачені перебувають у розшуку.

Коментарi (0)