п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Ефектна блондинка»: співробітник СБУ розповів як підірвали «Гіві» (відео)

Російська агресія , Події

«Ефектна блондинка»: співробітник СБУ розповів як підірвали «Гіві» (відео)

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Співробітник СБУ Олег Сугерія розкрив подробиці вбивства командира батальйону донецьких бойовиків «Сомалі» Михайла Толстих, відомого під позивним «Гіві».

Про це він розповів інтерв’ю журналісту Юрію Бутусову.

За словами Сугерії, після вбивства командира Арсенія Павлова, також відомого як «Моторола», Толстих боявся виходити з дому. Але любив жінок…

«ФСБ ще веде слідство. Вони пояснили так, що моїм завданням було забезпечити прикриття і відхід дівчини. Гіві після вбивства Мотороли боявся кудись вийти, але дуже любив жінок. І дівчат йому просто привозили. В результаті туди проникла наша агент, відома блондинка, яка заклала вибухівку. І вранці на початку робочого дня цей пристрій спрацював», – розповів він.

В цілому операція з ліквідації донецького командира планувалася СБУ два роки, але на саму операцію вже з напарницею було 10 днів на підготовку.

Російські пропагандисти повідомляли, що в розташування штабу «Сомалі» пройшла 20-річна студентка Київського університету культури Анастасія Петрига. Саме вона і залишила в офісі «Гіві» вибуховий пристрій. В силу цю вибухівку призвели дистанційно. 

Нагадаємо. Ватажка бойовиків «Гіві» ліквідували 8 лютого 2017 року. Тоді окупанти переконували, що його вбили за допомогою вогнемета «Шмель», який є виключно на озброєнні армії Російської Федерації. Відразу після смерті «Гіві» бойовики заявили, що у вбивстві підозрюють радника МВС Зоряна Шкіряка. Пізніше в російських ЗМІ з’явилося звернення бійця з батальйону «Сомалі», який і зізнався у вбивстві їх ватажка. Однак терористи все ж висували версію, що за смертю «Гіві» стоїть співробітник Служби безпеки України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі