понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Джамала та Freel випустили пісню «Коли закінчаться війни»

Андрій Кущенко


Lifestyle

Джамала та Freel випустили пісню «Коли закінчаться війни»

views149

27.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

Українська співачка Джамала разом із репером Freel випустила пісню Коли закінчаться війни. Разом із композицією артисти представили арт-відео.

Коли закінчаться війни – історія про людей, які невпинно та щодня продовжують боротися за свою країну.

На світовій карті зафіксовано близько трьох десятків воєнних конфліктів. Кожен із них кровоточить новинами про вбивства та зламані життя. Скільки б разів людство не повторювало Ніколи знову, на жаль, історія йде навколо нас прямо зараз.

– Це пісня про всіх нас: вільних, непохитних, непереможних. Вона про тих, що першими виходять на Майдан, коли відбувається несправедливість, про тих, кого я зустрічаю під судами з плакатами в руках, про тих, хто боронить країну на передовій чи в тилу. Це пісня про той день, коли ми переможемо, а Росія припинить свої загарбницькі війни, яких у неї чимало, – зазначив Freel.

Над відео працювала ілюстраторка Марія Оз. У кліпі показано відображення переживань всього українського народу за пів року війни.

– Якось ми прокинемося від голосу рідних зі словами: Ми перемогли, війна закінчилася, знаю, це станеться. Ця війна закінчиться на нашу користь, бо ми боремося за своїх. За свій дім, – наголосила Джамала.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі