понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Дипломат окреслив способи реагування на порушення повітряного кордону російською авіацією

Політика

Дипломат окреслив способи реагування на порушення повітряного кордону російською авіацією

views119

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Роман Безсмертний вважає, що українська протиповітряна оборона повинна бути готова, що агресор може розпочати новий наступ з повітряних провокацій.

Про це він сказав у ефірі Еспресо.TV.

«Військове командування має давати абсолютно чіткі вказівки і регламенти щодо того, як мають діяти сили ППО в цьому випадку. Прикладом може бути ситуація в Туреччині, коли туди залетіли російські літаки з території Сирії. Система автоматично спрацювала і літак було збито. Точно так має бути і в цьому випадку», – наголосив дипломат.

Він також зазначив, що не можна допустити повторення, яке трапилося у 2014 році, коли посадовці чекали команди, хоч починати діяти повинні були відразу.

«Українське законодавство в питаннях безпеки і територіальної цілісності зобов’язує посадових осіб діяти, а не чекати команди… В усіх них є регламенти і порядки реакції на відповідну дію», – підкреслив політик.

На його думку, випадок з російським гелікоптером над Сумською областю продемонстрував, що належна реакція порушення кордону українською ППО не відпрацьовується.

«Очевидно, що там є ще певні прогалини. Очевидно, що там є ще надія, що там (у кабіні російського борту – ред.) сидить не вбивця», – підсумував Безсмертний.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі