четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Дипломат Метью Брайза: Байден допоможе Зеленському повернутися на шлях реформ (відео)

Суспільство , Політика

Дипломат Метью Брайза: Байден допоможе Зеленському повернутися на шлях реформ (відео)

views69

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Новообраний президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден може президенту України Володимиру Зеленському, який «дедалі більше відступає від реформаторського напрямку».

Про це американський дипломат Метью Брайза заявив в етері програми «Студія Захід» з Антоном Борковським на Еспресо.TV.

«США будуть з Україною до тих пір, допоки Україна хотітиме стояти на стороні Заходу, замислюючись про членство у НАТО чи про те щоб слідувати спільній з нами стратегічній лінії», – зазначив Брайза.

Водночас він зазначив, що президент України з весни 2020 року «дедалі більше відступає від реформаторського напрямку і обіцянок про відновлення балансу Вашої (української – ред.) політичної системи, яка виглядає дещо заплутаною для Джо Байдена та й для багатьох інших».

«Отож, думаю, настав час президенту Зеленському повернутися на шлях реформ», – наголосив він.

За словами дипломата, попри те, як далі діятиме Зеленський, Байден неодмінно враховуватиме у своїй зовнішній політиці національні інтереси України.

«Я знаю, наскільки важливою для нього (для Байдена – ред.) є Україна. Я працював з ним особисто. Він мислить систематично та стратегічно. Його завжди турбувала російська агресія і Ви пам’ятаєте, що за правління президента Обами, віцепрезидент Джо Байден відповідав за політику США щодо реагування на вторгнення Росії в України. Йдеться й про питання анексії Криму. Він визначав, якими санкціями карати Росію. Я думаю, він продовжить свою лінію, незалежно від того, що відбуватиметься всередині політичної системи України», – підсумував Метью Брайза.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі