неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Двом охоронцям в’язниці «Ізоляція» повідомлено про підозру

Події

Двом охоронцям в’язниці «Ізоляція» повідомлено про підозру

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Донецька обласна прокуратура заочно повідомила про підозру у торгівлі людьми, участі у не передбачених законом воєнізованих формуваннях, порушенні законів та звичаїв війни, вчинених за попередньою змовою групою осіб двом конвоїрам – охоронцям підпільної в’язниці «Ізоляція».

Про це повідомив відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2016 року 33 та 50-річні учасники незаконного воєнізованого формування «Министерство государственной безопасности», що контролюється РФ, охороняли незаконно позбавлених волі осіб на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у м. Донецьку», ‒ йдеться у повідомленні.

Підозрювані застосовували до полонених фізичне і психологічне насилля, примушували до важкої праці, а саме розвантаження та завантаження зброї, боєприпасів і ємностей з паливно-мастильними матеріалами.

Також в прокуратурі повідомляють, що загалом на цей час 7 зловмисникам заочно повідомлено про підозру у вказаних злочинах.

Нагадаємо, що правоохоронними органами заочно повідомлено про підозру трьом членам терористичного угрупування «МДБ ДНР» за фактом причетності до незаконного утримання та катування громадян у підпільній в’язниці «Ізоляція» у Донецьку.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі