середа, 06 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Двом бойовикам «МДБ ДНР» повідомлено про підозру у катуванні цивільних громадян у в’язниці «Ізоляція»

Новини , Російська агресія , Право

Двом бойовикам «МДБ ДНР» повідомлено про підозру у катуванні цивільних громадян у в’язниці «Ізоляція»

views324

06.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Донецька обласна прокуратура заочно повідомила про підозру в участі у не передбачених законом воєнізованих формуваннях, порушенні законів та звичаїв війни, вчинених за попередньою змовою групою осіб двом чоловікам.

 

Як повідомляє відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури, під час розслідування встановлено,що з 2015 та 2017 роки 38 та 47-річні терористи так званого «Міністерства державної безпеки ДНР» перебували на посадах оперуповноважених. Займаючи ці посади підозрювані незаконно позбавляли волі цивільних осіб за нібито співпрацю з правоохоронними органами України. У подальшому, терористи доставляли затриманих на територію колишнього заводу ізоляційних матеріалів у м. Донецьку, де застосовували до них фізичне насилля та тортури.

 

Зокрема, потерпілим погрожували застосуванням вогнепальної зброї, одягали поліетиленовий пакет на голову та металеві кайданки на руки, наносили удари ногами та руками по тілу, били гумовою палицею та прикладом автомата, а також катували електричним струмом.

 

Також повідомляється, що загалом на даний час заочно повідомлено про підозру у вказаних злочинах 13 зловмисникам.