неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Двох екс-депутатів позбавлено волі на 5 років за участь у «референдумі» на Луганщині

Події

Двох екс-депутатів позбавлено волі на 5 років за участь у «референдумі» на Луганщині

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За обвинуваченням Луганської обласної прокуратури суд Біловодського районного Луганської області виніс вирок у вигляді 5 років позбавлення волі двом колишнім депутатам Передільської сільської ради Станично-Луганського району та Біловодської районної ради за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Про це повідомила пресслужба Луганської обласної прокуратури.

Під час слідства встановлено, що 11 травня 2014 року депутати долучилися до організації та проведення «референдуму» щодо визнання самостійності ЛНР.

Один з засуджених депутатів займав посаду голови «дільничної виборчої комісії». В його обов’язки входила організація процесу «голосування» на так званій «дільниці».Засуджений особисто керував діями «членів виборчої комісії».

Другий засуджений обіймав посаду «члена виборчої комісії». Під час проведення так званого «референдуму» складав списки виборців, видавав «бюлетені», стежив за процесом та порядком «волевиявлення» та брав участь у підрахунку голосів.

За результатами «голосування» так званої «центральна виборча комісія ЛНР» окупаційної адміністрації РФ проголосила самостійність «Луганської Народної Республіки».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі