субота, 22 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Двох колишніх суддів з Криму звинуватили у державній зраді

Cіпратов Роман


Крим

Двох колишніх суддів з Криму звинуватили у державній зраді

views170

30.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя направила до суду обвинувальні акти щодо двох колишніх суддів АР Крим, які звинувачуються у державній зраді.

Про це повідомляє пресслужба Прокуратури АР Крим та м. Севастополь.

Як встановило слідство, після окупації Криму Росією у 2014 році обвинувачені зрадили присязі та перейшли на службу до загарбників. Займаючи «посади» у підконтрольних окупантам «судах», вони незаконно винесли постанови про визнання чотирьох кримськотатарських активістів винними у нібито організації масового одночасного перебування громадян, яке порушує громадський порядок.

«Йдеться про події 3 травня 2014 року, коли кримські татари перекрили дорогу на кількох ділянках трас Сімферополь-Севастополь, Херсон-Джанкой-Феодосія-Керч, Сімферополь-Феодосія-Керч та ін., виступаючи проти окупації півострова та у зв’язку із забороною в’їзду до Криму лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву», йдеться у повідомленні.

Крім того, обвинувачені ухвалювали незаконні рішення у низці судових справ, тим самим надаючи допомогу країні-агресору в переході відправлення правосуддя на території півострова за російським законодавством.

Таким чином, своїми діями обвинувачені сприяли становленню окупаційної влади в Криму, а також надавали допомогу представникам країни-агресора в проведенні підривної діяльності проти України, підкреслили у пресслужбі відомства.