субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Двічі в одну річку увійдеш: главою Окружного адмінсуду Києва знову став скандальний Вовк

Новини , Право

Двічі в одну річку увійдеш: главою Окружного адмінсуду Києва знову став скандальний Вовк

views72

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Шляхом таємного голосування на зборах суддів Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) обирали голову суду. І обрали. Ним став Павло Вовк, який підозрюється у втручанні в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Згідно з повідомленням пресслужби ОАСК, за Вовка проголосували 39 зі 42 присутніх суддів.

У повідомленні також йдеться про те, що під час зборів обговорювались підсумки здійснення судочинства судом у 2019 році, актуальні питання судової практики та інше.

До речі, саме ОАСК регулярно ухвалює суперечливі рішення, які провокують скандали в українському суспільстві. Мова йде про відмову у перейменування УПЦ Московського патріархату в РПЦ, визнання незаконною націоналізацію «Приватбанку», скасування перейменування проспектів Бандери та Шухевича тощо.

Нагадаємо. Під час обшуків в ОАСК співробітники НАБУ суддів перевіряли на причетність до вчинення злочинів під час розслідування справ Майдану, а виявили факти втручання в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Було оприлюднено фрагменти прослуховування голови ОАСК Павла Вовка, де той давав вказівки адвокатам і суддям «вирішувати питання» з ВККС.

Павлові Вовку та ще декільком суддям вручили повідомлення про підозру у перевищенні влади, службових підробках, незаконному перешкоджанню мітингам, винесенні заздалегідь неправосудних рішень, хабарництві та втручанні в роботу автоматичного документообігу суду.

1 серпня 2020 року Павло Вовк склав повноваження голови Окружного адмінсуду, але Вища рада правосуддя не відсторонила його. Генпрокуратура вже у листопаді тимчасово призупинила розслідування у справі про втручання голови та суддів ОАСК у роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Потім розслідування закрили та передали справу в суд.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі