понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Двічі полонений втік з підвалу бойовиків «ДНР» після тортурів (фото)

Події , Політика

Двічі полонений втік з підвалу бойовиків «ДНР» після тортурів (фото)

views117

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Двічі полонений український патріот Григорій Сінченко здійснив втечу з катівні так званої «ДНР», де його піддавали тортурам. Бойовики заявили його в розшук і по всіх каналах заявили, що він є гвалтівником дітей.

Про це телефоном повідомила його мати, Тетяна Гулевська, Укрінформу.  

Вона бореться за звільнення сина, якого у жовтні 2019 року затримали «спецслужби ДНР».

«По місцевому телеканалу новину про втечу крутять у зведеннях «МВД». Тим, хто вкаже, де він переховується, обіцяють нагороду. Представники спецслужб були дома у моєї мами. Погрожували їй, мені, сину, казали, якщо знайдуть, не випустять живим», – розповіла Гулевська.

На фото, яке демонструють спецслужби на телеканалі, на обличчі Григорія видно сліди опіків, через що мати робить висновок, що сина в «ДНР» знов піддавали тортурам.

Двічі полонений втік з підвалу бойовиків «ДНР» після тортурів (фото)

Нагадаємо. Григорію Сінченку 25 років. Його заарештували в окупованому Донецьку 2 грудня 2016 року за звинуваченням у партизанській діяльності, незаконному зберіганні зброї, підривах вишки мобільного оператора Фенікс.

У грудні 2017 року Сінченко разом з 74 бранцями, яких тоді обміняли, повернувся в Україну.

У «ДНР» за партизанську діяльність проти так званої «народної республіки» його, інваліда третьої групи, піддавали пекельним тортурам.

Мати розповідала, що його катували електрострумом, підвішували до стелі за викручені руки, душили, били так, що розірвалася легеня…

Григорій, перебуваючи в полоні бойовиків вирішив, що мусить помститися катам і через це повернувся.

Мати тоді намагалася відмовити сина від планів помсти. В інтерв’ю Укрінформу вона казала:

«Я людина віруюча. Я просила його простити їх, заради Христа, адже вони теж люди і можуть покаятися. Він казав: «Вони не люди, вони знущаються і б’ють заради задоволення». Він знав, на що йшов. Він пережив дуже жорстокі тортури, вмирав там «на підвалі». І тоді ще казав: якщо виживу, то вийду і обов’язково помщуся. Ти ж бачиш, скільки хлопців загинуло! Скільки у Донецьку цвинтарів, скільки по всій Україні вояків без рук, без ніг… Чому ж я повинен ховатися?».

У жовтні 2019-го Сінченка знову затримали «спецслужби ДНР». І до цього часу його рідні точно не знали, де він і що з ним.

Мабуть, розуміючи, що за проукраїнську позицію мешканці окупованих територій не поквапляться здавати хлопця, в «ДНР» запустили фейк про те, що він є ґвалтівником дітей. І цю інформацію виклали не лише у новинах, а й у соціальних мережах та запустили у місцевих каналах телебачення.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі