вівторок, 29 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Два виші Луганщини проводять безкоштовну підготовку абітурієнтів з ОРДЛО

Суспільство , Освіта

Два виші Луганщини проводять безкоштовну підготовку абітурієнтів з ОРДЛО

views105

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На Луганщині два вищі навчальні заклади впроваджують підготовчі експрес-курси для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій, для вступу до вищих навчальних закладів.

Про це повідомив керівник Департаменту освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк, передає прес-служба відомства.

За даними, у 2021 році Департамент освіти та науки планує організувати роботу 14 центрів освіти «Донбас — Україна» та «Крим — Україна» на базі шести українських вишів, їх структурних підрозділів та восьми закладів фахової перед вищої освіти в Сєвєродонецьку, Рубіжному, Лисичанську, Старобільську та Кремінній.

Крім того, до пілотного проєкту долучилися два Луганських виші, а саме Східноукраїнський національний університет імені В. Даля та Луганський національний університет імені Т. Шевченка. Передбачається, що навчання абітурієнтів з ТОТ на підготовчих курсах з подальшим вступом у ВНЗ буде безкоштовним.

Так, в ЛНУ ім. Т. Шевченка наразі розпочали навчання в режимі онлайн майбутні студенти з тимчасово окупованих територій Луганської області за програмою експрес-курсів. Після їх закінчення та при умові успішного складання іспиту абітурієнтам видадуть сертифікат, який дасть їм додаткові бали при конкурсному зарахуванні на бюджетні місця.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі