понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Дудка та Бессарабов етаповані з московського СІЗО в невідомому напрямку

За кордоном , Новини

Дудка та Бессарабов етаповані з московського СІЗО в невідомому напрямку

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Засуджених судом РФ у справі «кримських диверсантів» Володимира Дудку та Олексія Бессарабова переправили з СІЗО «Матроська тиша» в невідомому напрямку.

Про це йдеться у відповіді адміністрації СІЗО на лист кореспондента Крим.Реалії, адресований Бессарабову..

За повідомленням від управління ізолятору:«Адміністрація СІЗО-1 ФСВП Росії сповіщає вас, що лист… не може бути вручено, оскільки арештант відбув до іншої установи»

Син Володимира Дудки Ілля Кавернік розповідає, що в «Матроській тиші» відмовилися від ліків, які він приніс для батька. Ілля припускає, що Дудку і Бессарабова відправлять назад в анексований Крим.

«У СІЗО не прийняли ліки для тата, сказавши, що такий засуджений у них не перебуває. Крім того, мені прийшли аналогічні відповіді на мої листи. Ймовірно, їх знову везуть до Сімферопольського СІЗО», – розповів син ув’язненого Дудки.

Нагадаємо. 15 жовтня суд РФ залишив без змін вирок 14 років в’язниці українцям Дудці і Бессарабова.

9 листопада 2016 року ФСБ РФ заявила про затримання членів «диверсійної групи». Двоє з трьох затриманих – Дмитро Штибліков і Олексій Бессарабов – експерти аналітичного центру «Номос», який працював в Севастополі до початку 2014 року. Третій заарештований – член Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання ветеранів розвідки України», капітан другого рангу запасу Володимир Дудка.

16 листопада 2017 року Севастопольський міська суд засудив Штиблікова до п’яти років колонії суворого режиму і до штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, після чого його етапували на територію Росії.

Дудці та Бессарабову винесли вирок у квітні 2019 року. Вони отримали 14 років колонії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі